Archive for 12 Вересень, 2012

Презентація посібника «Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки)»

Геноцид та політика масового винищення  цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки) 12 вересня 2012 року в рамках Форуму видавців у Дзеркальній залі Університету відбулася презентація навчального посібника «Геноцид та політика масового винищення цивільного населення у ХХ ст. (причини, особливості, наслідки)», автором якої є доцент кафедри нової та новітньої історії  зарубіжних країн історичного факультету Андрій Козицький.

Читати далі

У Науковій бібліотеці відкрили виставку унікальних стародруків

У Науковій бібліотеці відкрили виставку унікальних стародруків11 вересня 2012 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки  відкрили книжкову виставку «Львівська латинська архідієцезія XV-XVIII ст. У документах Наукової бібліотеки Львівського університету» з нагоди відзначення 600-ліття перенесення столиці архідієцезії з Галича до Львова. Організатори заходу мали на меті показати кілька важливих аспектів в історії інтелектуального і духовного життя Львова.

Читати далі

Українська мова – єдина державна мова в Україні

Українська мова – єдина державна мова в Україні11 вересня 2012 року на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові представники Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в освітянському вічі на захист української мови. Викладачі вищих навчальних закладів Львівщини, учителі шкіл, студенти, представники профспілок і влада міста висловили готовність боротися з русифікацією та захищати українську мову. Головна ідея зібрання – покласти край антиукраїнській політиці, українська мова – єдина державна мова в Україні.

Читати далі

Презентація видань науковців Університету

У рамках XІХ Форуму видавців у Львові 14 вересня 2012 року о 13.00 у Дзеркальній залі відбудеться презентація видань науковців Університету, під час якої  Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка представить 12 найменувань книг:

Читати далі